OZNAM: Z dôvodu pandémie COVID-19 môžu byť dodacie lehoty niektorých produktov oneskorené.

Sušička bielizne Candy ROE H9A2TCEX-S

Neohodnotené
Značka: Candy
€499
Dodanie do 5-7 dní
Názov výrobku / Obchodný kód ROE H9A2TCEX-S
typ sušičky Tepelné čerpadlo
Bavlna kapacita (kg) 9
Energetická trieda - NEW (2010/30 / EC) A++
Pozícia nádržky Nádoba vo dverách
Začať možnosťou oneskorenia Áno (až o 24h)
Elektronika Digitálny
Dvere Priehľadné so zásobníkom Easy Case

Detailné informácie

100% Zabezpečené platby
100% Zabezpečené platby
Platobné karty pod neustálou ochranou
Shoptet pay
Shoptet pay
100% ochrana Vašich platieb
Pomoc 24/7
Pomoc 24/7
Máte otázku? Pozrite si časť s otázkami a odpoveďami.
Nakupujte aj z mobilu
Nakupujte aj z mobilu
Responzívny web Vám umožní nákup kdekoľvek sa nachádzate.

Podrobný popis

Candy RapidÓ je najrýchlejší a najpohodlnejší sušička, ktorá bola kedy navrhnutá, takže vaše každodenná starostlivosť o bielizeň bude jednoduchá a dômyselná ako nikdy predtým. Má najucelenejšiu sadu 7 rýchlych cyklov, ktoré trvajú menej ako 90 minút.
Nebojte sa o svoje vlnené prádlo, naša sušičky sa vie postarať aj o tie najjemnejšie textílie. Vďaka špeciálnym pohybom bubna a prísnej kontrole teploty je bielizeň chránené pred poškodením a pokrčením, overené aj certifikátom Woolmark.
Nová sušička Candy vám uľahčí plánovanie každého dňa vďaka možnosti odloženého štartu sušenia až od 23 hodín. Vďaka tomu môžete spustiť sušičku aj v dobe keď ste mimo domova, tak aby ste po návrate už len vybrali suché prádlo.
Sušička, ktorú je možné pomocou aplikácie prepojiť s Wi-Fi a rozšíriť si tak základnú ponuku o ďalšie škálu inteligentných funkcií, ako je ovládanie na diaľku, tipy a rady pre sušenie bielizne alebo možnosť kontroly stavu sušičky.
Pomocou aplikácie Candy simply-Fi a funkcie Talking Bianca budete mať možnosť ovládať spotrebič prirodzeným rozhovorom. Požiadajte Biancu o spustenie programu: spustí ho a po dokončení vás upozorní, že je hotovo! Požiadajte Biancu o radu ohľadom sušenie a ona odpovie, je to ľahké.
Ak nájdete perfektné nastavenie každého cyklu, jednoducho si ho uložte navždy. S funkciou pamäte potom stačí už len nastaviť daný program a zapnúť ho.
Ponúkame kompletnú sadu rýchlych cyklov, od 30 do 90 minút, navrhnutých tak, aby vyhovovali každodenným potrebám sušenia. Táto bubnová sušička je univerzálna, rýchla a spoľahlivá a je tým najlepším riešením, ako ušetriť čo najviac času a peňazí.
RapidÓ minimalizuje všetko úsilie pri plnení a vyprázdňovaní vďaka väčším a vyššie umiestneným dvierkam a revolučnému rozhrania dotykového ovládania.
S aplikáciou Candy simply-Fi môžete komunikovať so sušičkou využitím funkcie Smart Touch. K dispozícii máte navyše 20 cyklov sušenia.
Vaša nová sušička znižuje pokrčenie bielizne vďaka špeciálnemu pohybu bubna vždy pred a po každom cykle sušenia. Naviac pomocou sensoru vlhkosti vysuší bielizeň presne tak, aby bolo jeho žehlenie čo najľahšie.
Ako často už ste premýšľali nad zapojením dvoch spotrebičov naraz, ale báli ste sa '' vyhodenie '' poistiek? Candy šetrí váš čas tým, že perie a suší vaše bielizeň zároveň. Nový systém tepelného čerpadla znižuje spotrebu energií tak nízko, že môžete používať práčku aj sušičku v rovnakom čase. O vaše bielizeň je postarané vďaka šetrným teplotám sušenia pri zachovaní tých najlepších výsledkov.
EasyCase je ľahko odnímateľná nádoba vo dverách sušičky, kde sa zhromažďuje voda použitá v sušiacim cykle, takže ju možno znovu použiť na iný účel, ako je napríklad žehlenie alebo zalievanie kvetov. Táto jedinečná vychytávka umožňuje vďaka svojmu ergonomickému tvaru a vylepšenej konštrukcii ľahšiu manipuláciu, vyberanie a prenášanie kamkoľvek budete chcieť.
Nebojte sa sušiť aj malé dávky bielizne, pretože vďaka Candy ušetríte až 70% času a energie. Špeciálne senzory zváži vašu bielizeň a automaticky zastaví proces sušenia tak, aby bola bielizeň presne tak suché ako si prajete. Vďaka tomu môžete sušiť už 1 kg bielizne bez akéhokoľvek plytvania pri zaručení tých najlepších výsledkov.
ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI
Názov výrobku / Obchodný kód ROE H9A2TCEX-S
Kód produktu 31102193
EAN kód 8059019023564
typ sušičky Tepelné čerpadlo
Vstavaný / Voľne stojace Voľne stojaca
Bavlna kapacita (kg) 9
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Konektivita Pokročilé diaľkové ovládanie a ďalší obsah
Aplikácia IoT hOn
materiál bubna Nerez
Objem bubna 125
Pozícia nádržky Nádoba vo dverách
Elektronika Digitálny
Napätie (V) 220-240
nastaviteľné nohy Ano
Typ zástrčky Schuko
PROGRAMY A FUNKCE
Woolmark Ši
Začať možnosťou oneskorenia Áno (až o 24h)
Ukazovateľ konca cyklu Ši


VZHĽAD
Základná farba Biela
Farba / Materiál dverí Biela
Dvere Priehľadné so zásobníkom Easy Case
VÝKON
Energetická trieda - NEW (2010/30 / EC) A++
Ročná spotreba energie 259
Hladina hluku (dB (A) re 1 pW) 66
Trieda účinnosti kondenzácie (z G na A, ako min ako max) B
Spotreba energie elektrický fén, plný úväzok - NEW (2010/30 2,16
Spotreba energie elektrická sušička, čiastočné zaťaženie - NEW (2010 1,16
ROZMERY
Výška s vrchnou doskou (mm) 850
Šírka produktu (mm) 596
Hĺbka (mm) 585
Výška produktu s obalom (mm) 890
Šírka zabaleného spotrebiča (mm) 650
Hĺbka zabaleného produktu (mm) 620
Hrubá hmotnosť (kg) 43
Čistá hmotnosť (kg) 41,2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: