OZNAM: Z dôvodu pandémie COVID-19 môžu byť dodacie lehoty niektorých produktov oneskorené.

Sušička bielizne Candy CSOE H8A3TE-S

Neohodnotené
Značka: Candy
€499
Dodanie do 5-7 dní
Názov výrobku / Obchodný kód CSOE H8A3TE-S
typ sušičky Tepelné čerpadlo
Bavlna kapacita (kg) 8
Energetická trieda - NEW (2010/30 / EC) A+++
Pozícia nádržky Nádoba vo dverách
Začať možnosťou oneskorenia Áno (až o 24h)
Elektronika Digitálny
Dvere Priehľadné so zásobníkom Easy Case

Detailné informácie

100% Zabezpečené platby
100% Zabezpečené platby
Platobné karty pod neustálou ochranou
Shoptet pay
Shoptet pay
100% ochrana Vašich platieb
Pomoc 24/7
Pomoc 24/7
Máte otázku? Pozrite si časť s otázkami a odpoveďami.
Nakupujte aj z mobilu
Nakupujte aj z mobilu
Responzívny web Vám umožní nákup kdekoľvek sa nachádzate.

Podrobný popis

Sušička Candy Smart Pro je všestrannou, rýchlu a spoľahlivú voľbou. Inteligentne šetrí váš čas, ponúka kompletnú sadu rýchlych cyklov, ktoré vaše bielizeň usuší za menej ako 90 minút a nenaruší tak váš plán dňa.
Povedzte zbohom boľavým chrbtu pri plnení sušičky. Nová dvierka Candy sušičiek sú umiestnené o 3,5 cm vyššie než ostatní, vďaka čomu musíte vynaložiť minimálnu námahu pri manipulácii s bielizňou.
Nebojte sa o svoje vlnené prádlo, naša sušičky sa vie postarať aj o tie najjemnejšie textílie. Vďaka špeciálnym pohybom bubna a prísnej kontrole teploty je bielizeň chránené pred poškodením a pokrčením, overené aj certifikátom Woolmark.
Nová sušička Candy vám uľahčí plánovanie každého dňa vďaka možnosti odloženého štartu sušenia až od 23 hodín. Vďaka tomu môžete spustiť sušičku aj v dobe keď ste mimo domova, tak aby ste po návrate už len vybrali suché prádlo.
Sušička, ktorú je možné pomocou aplikácie prepojiť s Wi-Fi a rozšíriť si tak základnú ponuku o ďalšie škálu inteligentných funkcií, ako je ovládanie na diaľku, tipy a rady pre sušenie bielizne alebo možnosť kontroly stavu sušičky.
Ak nájdete perfektné nastavenie každého cyklu, jednoducho si ho uložte navždy. S funkciou pamäte potom stačí už len nastaviť daný program a zapnúť ho.
Ponúkame kompletnú sadu rýchlych cyklov, od 30 do 90 minút, navrhnutých tak, aby vyhovovali každodenným potrebám sušenia. Táto bubnová sušička je univerzálna, rýchla a spoľahlivá a je tým najlepším riešením, ako ušetriť čo najviac času a peňazí.
S aplikáciou Candy simply-Fi môžete komunikovať so sušičkou využitím funkcie Smart Touch. K dispozícii máte navyše 20 cyklov sušenia.
Vaša nová sušička znižuje pokrčenie bielizne vďaka špeciálnemu pohybu bubna vždy pred a po každom cykle sušenia. Naviac pomocou sensoru vlhkosti vysuší bielizeň presne tak, aby bolo jeho žehlenie čo najľahšie.
Ako často už ste premýšľali nad zapojením dvoch spotrebičov naraz, ale báli ste sa '' vyhodenie '' poistiek? Candy šetrí váš čas tým, že perie a suší vaše bielizeň zároveň. Nový systém tepelného čerpadla znižuje spotrebu energií tak nízko, že môžete používať práčku aj sušičku v rovnakom čase. O vaše bielizeň je postarané vďaka šetrným teplotám sušenia pri zachovaní tých najlepších výsledkov.
Sušičky Candy zaručujú maximálnu efektivitu pri znížení spotreby energie až o 75% oproti normálnym sušičkám. Všetko vďaka novému invertorovému motoru, ktorý poskytuje maximálny výkon a dlhodobú spoľahlivosť. Nemusíte tak zbytočne plytvať časom, energiou ani peniazmi.
EasyCase je ľahko odnímateľná nádoba vo dverách sušičky, kde sa zhromažďuje voda použitá v sušiacim cykle, takže ju možno znovu použiť na iný účel, ako je napríklad žehlenie alebo zalievanie kvetov. Táto jedinečná vychytávka umožňuje vďaka svojmu ergonomickému tvaru a vylepšenej konštrukcii ľahšiu manipuláciu, vyberanie a prenášanie kamkoľvek budete chcieť.
Nebojte sa sušiť aj malé dávky bielizne, pretože vďaka Candy ušetríte až 70% času a energie. Špeciálne senzory zváži vašu bielizeň a automaticky zastaví proces sušenia tak, aby bola bielizeň presne tak suché ako si prajete. Vďaka tomu môžete sušiť už 1 kg bielizne bez akéhokoľvek plytvania pri zaručení tých najlepších výsledkov.
ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI
Názov výrobku / Obchodný kód CSOE H8A3TE-S
Kód produktu 31102177
EAN kód 8059019023403
typ sušičky Tepelné čerpadlo
Vstavaný / Voľne stojace Voľne stojaca
Bavlna kapacita (kg) 8
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
Konektivita Pokročilé diaľkové ovládanie a ďalší obsah
Aplikácia IoT hOn
materiál bubna Galvanizovaný
Objem bubna 125
Pozícia nádržky Nádoba vo dverách
Elektronika Digitálny
Napätie (V) 220-240
nastaviteľné nohy Ano
Typ zástrčky Schuko
PROGRAMY A FUNKCE
Woolmark Ši
Začať možnosťou oneskorenia Áno (až o 24h)
Ukazovateľ konca cyklu Ši

VZHĽAD
Základná farba Biela
Farba / Materiál dverí Biela
Dvere Priehľadné so zásobníkom Easy Case
VÝKON
Energetická trieda - NEW (2010/30 / EC) A+++
Ročná spotreba energie 177
Hladina hluku (dB (A) re 1 pW) 69
Trieda účinnosti kondenzácie (z G na A, ako min ako max) A
Spotreba energie elektrický fén, plný úväzok - NEW (2010/30 1,4
Spotreba energie elektrická sušička, čiastočné zaťaženie - NEW (2010 0,8
ROZMERY
Výška s vrchnou doskou (mm) 850
Šírka produktu (mm) 596
Hĺbka (mm) 585
Výška produktu s obalom (mm) 850
Šírka zabaleného spotrebiča (mm) 596
Hĺbka zabaleného produktu (mm) 585
Hrubá hmotnosť (kg) 45
Čistá hmotnosť (kg) 43,2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: