OZNAM: Z dôvodu pandémie COVID-19 môžu byť dodacie lehoty niektorých produktov oneskorené.

Kombinovaná chladnička Haier HFF-750CGBJ

Neohodnotené
Značka: Haier
€3 699
Dodanie do 5-7 dní
  • Antibakteriálne technológie ABT®
  • Daylight
  • Automatický výrobník ľadu
  • Priehradka Antioxidant Zone
  • 90° otváranie dverí

Detailné informácie

100% Zabezpečené platby
100% Zabezpečené platby
Platobné karty pod neustálou ochranou
Shoptet pay
Shoptet pay
100% ochrana Vašich platieb
Pomoc 24/7
Pomoc 24/7
Máte otázku? Pozrite si časť s otázkami a odpoveďami.
Nakupujte aj z mobilu
Nakupujte aj z mobilu
Responzívny web Vám umožní nákup kdekoľvek sa nachádzate.

Podrobný popis

Haier F+ Series 9 je dokonalou kombináciou úložného priestoru, technológie a štýlu. Unikátny 5-dverový dizajn má širokú škálu úložných možností. Všetky priehradky ponúkajú perfektné podmienky pre skladovanie potravín v závislosti na tom, aké potraviny chcete skladovať. F+ Series 9 je vybavená najinovatívnejšie technológiami Freshers Techs, ktoré zaisťujú, že vaše potraviny zostanú dlhšie čerstvé.
Exkluzívna technológia Haier ABT® (antibakteriálna technológia) je umiestnená v hornej časti stĺpika osvetlenie Daylight. Táto technológia využíva ultrafialové svetlo k aktivácii fotokatalýzy za účelom odstránenia množenie baktérií v prúde vzduchu vo vašej chladničke. Dokáže odstrániť až 99,9% baktérií vo vzduchu. Čistý prúd vzduchu zabraňuje kontaminácii baktériami, pomáha udržiavať pôvodné chute vášho jedla a tiež výrazne zlepšuje celkovú hygienu a chráni zdravie vašej rodiny.
LED systém Daylight spoločnosti Haier osvetľuje obsah vašej chladničky, takže vždy vidíte každý roh každej police, spredu dozadu. Vďaka tomu je hľadanie potravín, ktoré sa používajú menej často, jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Jasnejšie svetlo umožňuje jednoduchšie obnovovanie zásob a organizovanie vašej chladničky vďaka výrazne zlepšenej viditeľnosti. A zatiaľ čo LED diódy osvetľujú vnútro chladničky, osvetlenie zostáva vďaka inteligentnému progresívnemu systému mäkké a príjemné pre oči.
Výrobník ľadu je automatické zariadenie schopné poskytovať kockový ľad. K dispozícii teda máte vždy veľkú zásobu ľadu pre akékoľvek využitie. Napríklad pre rýchle chladenie surových rýb, zeleniny alebo horúcich pokrmov pre dlhšie a bezpečnejšie skladovanie, ale aj pre rýchle chladenie nápojov.
Antioxidačné zóna, inšpirovaná vákuovou technológiou, znižuje pôsobenie kyslíka na potraviny minimalizáciou množstva vzduchu v priestore priehradky. Kyslík je totiž jedným z hlavných katalyzátorov degradácie potravín. Toto zníženie expozície pomáha konzervovať potraviny až 8-krát dlhšie *
Dvere chladničky F+ sú vybavené špeciálnym závesom, ktorý umožňuje ich úplné otvorenie do 90°. Táto dôležitá vlastnosť vám nielen umožňuje jednoduchý prehľad potravín vnútri vašej chladničky, ale tiež dostatočne široké otvorenie dverí. Vďaka tomuto riešeniu máte jednoduchý prístup k vnútornej zásuvke, aj keď je F+ súčasťou vstavané kuchynské linky. Teraz teda máte veľkú flexibilitu pri výbere miesta, kam vhodne umiestnite vašu chladničku.
Zásuvka sa ľahkým prístupný je teraz vybavená funkciou Switch Zone. U tejto jedinečnej a flexibilný priehradky si môžete zvoliť režim chladenia alebo mrazenia. Teplotu si môžete podľa svojich potrieb zvoliť v rozmedzí od -20 ° C do +5 ° C. Touto úžasnou funkciou získate navyše extra priestor pre chladenie či mrazenie
Výber chladničky triedy F od spoločnosti Haier znamená úsporu energie, zvýšenie efektivity výkonu a ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Zníženie spotreby energie o 20 % v porovnaní triedou G.
Technológia Total No Frost chytro zabraňuje tvorbe námrazy v chladničke, špeciálne vybavenie "Fresher Shield" zabraňuje počas nepretržitého procesu automatického odmrazovania vniknutie teplého vzduchu do mrazničky. Chráni tak zmrazené potraviny a zabraňuje zbytočným stratám energie. Teraz môžete na ručné odmrazovanie chladničky či mrazničky zabudnúť!
Ďalšie inovácie spoločnosti Haier. Zásuvky s priamym prístupom vám nielen poskytnú rýchly a jednoduchý prístup k vašim mrazeným potravinám, ale aj vám umožní oveľa lepší pohľad na obsah vašej mrazničky v porovnaní s bežnými dvierkami. Ergonomický dizajn navyše bráni úniku studeného vzduchu pri otvorených dverách, čo znižuje plytvanie energiou až o 30%. *
* podľa VDE č. ID. 40048641
Špičková technológia kompresorov chladničiek značky Haier prináša výrazné zníženie vibrácií. Chladnička je vo výsledku menej hlučná a zároveň dosahuje vynikajúcu energetickú účinnosť a ultrarýchleho chladenie.
Názov výrobku / Obchodný kód
HFF-750CGBJ
EAN kód
6901018075247
Installation
Voľne stojace
Kategória produktu
Chladnička
Typ produktu
Päťdverové
Technológie chladenie
No Frost
Displej
Áno
Stĺpec Multiflow
Áno
Proces odmrazovanie - chladnička
Automatické
Proces odmrazovanie - mraznička
Automatické No Frost
Tesnenie
Tlačiť
Prúd (A)
1.8
Frekvencia (Hz)
50
Napätie (V)
220-240
Stĺpec Multiflow
Áno
Proces odmrazovanie - chladnička
Automatické
Proces odmrazovanie - mraznička
Automatické No Frost
Tesnenie
Tlačiť
Prúd (A)
1.8
Frekvencia (Hz)
50
Napätie (V)
220-240
Ovládanie
Interaktívny displej na dverách
Umístenie ovládanie
Vonkajší ovládací panel
nastaviteľná teplota
Chladnička s mrazničkou
Super Freezing
Áno
Režim Dovolenka
Áno
Funkcia - Super chladenie
Áno
Farba tela
Obsidian Glass
Počet mraziacich zásuviek
4
Interiér sekcie ventilátor chladnička
Áno
materiál políc
Sklo
Materiál polic dverí
Priehľadný
Zakončenie políc
Strieborný rám
Celkový počet dverových políc
6
Madlá
Pohodlná integrovaná rukoväť
Teleskopické pojazdy
Nie je k dispozícii
Výrobník ľadu
Áno
Svetlo
Led
Počet priehradiek na čerstvú zeleninu
1
Počet regálov na vajcia
1 biely
Počet nastaviteľných políc v chladničke
2
Energetická trieda
F
Acoustical noise class
C
Noise level dB(A)
37
Annual energy consumption
340
Climate class
SN
Total Capacity Unfrozen Compartment (l)
267
Total Capacity Frozen Compartment (l)
221
Total Unit Capacity (l)
488
počet hviezdičiek
4
Storage Period in Event of Power Failure (h)
12
Mraziaca kapacita (kg)
12
výška výrobku (mm)
1908
Produkt Šírka (mm)
830
Hĺbka (mm)
677
Hrubá hmotnosť (kg)
154
Čistá hmotnosť (kg)
144

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: