OZNAM: Z dôvodu pandémie COVID-19 môžu byť dodacie lehoty niektorých produktov oneskorené.

Indukčná varná doska Haier HAMTSJ86MC/1

Neohodnotené
Značka: Haier
€979
Dodanie do 5-7 dní
Varná doska I-Move Series 6 predstavuje moderný varný systém s intuitívnym dotykovým ovládaním multislider a minimalistickým dizajnom, ktorý sa hodí do každej kuchyne. I-Move Series 6 s dvoma Multizone povrchmi zaisťuje, že vaše pokrmy budú uvarené zakaždým dokonale rovnomerne tým, že dokáže detekovať veľkosť vašej panvice, či už sa jedná o malý hrniec alebo veľkú zapekaciu misku, a zodpovedajúcim spôsobom prispôsobí varnú plochu pre optimálne rozloženie tepla . Funkcia Varycook vám umožní variť ako šéfkuchár jednoduchým posunutím hrnca a prepnutím na inú teplotnú zónu, zatiaľ čo Cook with me vám ako osobný asistent umožní vybrať pokrm zo stovky receptov, než nastavíte varné dosky na zodpovedajúci program na diaľku cez aplikáciu.

Detailné informácie

100% Zabezpečené platby
100% Zabezpečené platby
Platobné karty pod neustálou ochranou
Shoptet pay
Shoptet pay
100% ochrana Vašich platieb
Pomoc 24/7
Pomoc 24/7
Máte otázku? Pozrite si časť s otázkami a odpoveďami.
Nakupujte aj z mobilu
Nakupujte aj z mobilu
Responzívny web Vám umožní nákup kdekoľvek sa nachádzate.

Podrobný popis

Čo keby ste mohli mať užívateľské rozhranie, ktoré je okamžite zrozumiteľné a príjemne nastaviteľné? Multislider ovládanie našej indukcie je najpokročilejší a najintuitívnejšie užívateľské rozhranie, ktoré ľahko riadi priebeh varenia.
Svet receptov na dosah! V našej aplikácii Haier hOn si môžete vybrať zo 100 receptov s asistovaným varením a zo 30 špeciálnych programov rozdelených do rôznych kategórií pokrmov a typov prípravy.
Či už sa jedná o veľký alebo malý hrniec, vďaka flexibilite Multizone si budete môcť užiť zaručene rovnomerné varenie. Variabilitu varných zón využijete na rôzne veľkosti hrncov a pekáčov. Môžete dokonca použiť dva hrnce bez ohľadu na veľkosť zároveň.
Naša 80cm varná doska vám poskytne viac priestoru a pohodlia na prípravu vašich obľúbených pokrmov a radosť z vašej kuchyne!
Netreba sa púšťať do zložitých nastavení, stačí len posunúť hrniec alebo panvicu. Ak chcete dosiahnuť vyššie alebo nižšie teploty, stačí posunúť hrniec alebo panvicu nahor alebo nadol a úroveň výkonu sa automaticky zmení. Táto technika pochádzajúce z profesionálneho sveta je ideálna pre prípravu omáčok alebo dezertov.
ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI Názov výrobku / Obchodný kód HAMTSJ86MC/1
Kód produktu 33803056
EAN kód 8059019041247
Typ varnej dosky Indukcia
Celkový počet investičných pozícií v rovnakom čase 6
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE Napätie (V) 220-240
Časomerač Áno
VZHĽAD Základná farba Čierna
Základná povrchová úprava Sklokeramika
Typ nastavenie ovládanie zariadenia Dotykové ovládanie
ROZMERY Požadovaná veľkosť výklenku pre inštaláciu 750 x 495
Výška produktu 58
Šírka produktu (mm) 770
Hĺbka (mm) 520
Rozmery produktu (mm) 590x520x60
Čistá hmotnosť (kg) 14,48 Hrubá hmotnosť (kg) 16,48

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: