OZNAM: Z dôvodu pandémie COVID-19 môžu byť dodacie lehoty niektorých produktov oneskorené.

Automatická práčka so sušičkou Haier HWD80B14959S8U1

Neohodnotené
Značka: Haier
€799
Dodanie do 5-7 dní
 Vďaka ich veľkorysým kapacitám, dokonca aj u Slim prevedení, a kompletné sade špecializovaných programov, sú výsledky vždy profesionálne a zaručujú maximálnu hygienu vášho oblečenia. Rad I-Pro Series 5 poháňa inovatívny motor Direct Motion, patentovaná vstavaná technológia, ktorá zaisťuje vynikajúcu spoľahlivosť, mimoriadne tichý chod a presný pohyb bubna, ktorého priemer je neuveriteľných 525 mm. K dispozícii sú aj jedinečné funkcie Haier, ako je cyklus I-Refresh. A čo viac, práčky so sušičkou sa dajú pripojiť k Wi-Fi a aplikáciu hon pre ďalšiu sadu funkcií, ako je exkluzívna funkcia Washing-Lens, ktorá umožňuje oskenovať štítok oblečenie a odporučí vám najvhodnejší cyklus.

Detailné informácie

100% Zabezpečené platby
100% Zabezpečené platby
Platobné karty pod neustálou ochranou
Shoptet pay
Shoptet pay
100% ochrana Vašich platieb
Pomoc 24/7
Pomoc 24/7
Máte otázku? Pozrite si časť s otázkami a odpoveďami.
Nakupujte aj z mobilu
Nakupujte aj z mobilu
Responzívny web Vám umožní nákup kdekoľvek sa nachádzate.

Podrobný popis

Program Refresh osvieži vaše oblečenie, dokonca aj to jemné, vysoko efektívnym a inovatívnym spôsobom, pomocou technológie pary, ktorá odstráni pachy, jemný prach a alergény a zároveň zmierni pokrčenia a zmäkčí tkaniny.
Bubon práčky so sušičkou Haier ťaží z povrchu navrhnutého tak, aby zabezpečil, že aj vaše najjemnejšie látky zostanú v perfektnom stave, bez ohľadu na to, koľkokrát je periete. Špeciálne vankúšiky v tvare vankúše umožňujú vašej bielizni pri otáčaní bubna jemne kĺzať po povrchu, nezachytáva látku a nezhoršovať jej kvalitu. Vďaka tomu si môžete vaše oblečenie užívať dlhšie ako nové.
Exkluzívny materiál Haier chráni najcitlivejšie miesta vašej práčky so sušičkou. Antibakteriálna úprava Haier (ABT®) chráni pred plesňami a baktériami tvoriacimi sa v citlivých oblastiach, ako je zásuvka na prací prostriedok a tesnenie okienka dvierok pre hygienickejší cyklus prania až o 99 %.
So šírkou 36 cm je otváranie dverí tejto práčky jedným z najväčších na trhu. Dvierka bola špeciálne navrhnutá tak, aby ich bolo možné otvoriť do širokého uhla, pre ľahšie plnenie a vyberanie objemných kusov, na rozdiel od dverných otvorov s bežným rozmerom.
Vďaka praktickému vnútornému osvetlenie bubna môžete bielizeň ľahko vložiť a vyložiť, bez toho aby ste po sebe čokoľvek zanechali. Rozlúčte sa s hľadaním stratených ponožiek!
Neuveriteľne pohodlná funkcia, ktorá vám umožní zvoliť, kedy chcete dokončiť svoj prací cyklus. Jednoducho sa rozhodnite, kedy chcete svoj cyklus ukončiť a práčka so sušičkou automaticky vypočíta počiatočný čas. Takže teraz si môžete byť istí, že vaša bielizeň zapadá do vášho života, a nie naopak!
Neuveriteľne užitočný systém Smart Dual Spray od spoločnosti Haier je systém automatického čistenia vašej práčky, ktorý sa aktivuje na konci každého pracieho cyklu. Tým sa nielen zaistí hygienickejšie pranie bielizne, ale tiež sa zlepší dlhodobá životnosť vašej práčky.
Práčka navrhované na prispôsobenie sa vášmu životu. Pripojená k Wifi, s možnosťou mnohých osobných nastavení a prispôsobená vašim potrebám. To všetko vďaka aplikácii hon, v ktorej je možné prispôsobiť osobné nastavenia práčky so sušičkou.
Vďaka svojej mimoriadne veľkej kapacite ponúka práčka so sušičkou Haier I-Pro Series 5 perfektné riešenie prania pre veľké rodiny alebo pre hromadné bielizeň. S veľkým priemerom bubna, jedným z najväčších na trhu, s výškou 525 mm, pôsobivú kapacitou prania až 10 kg a sušenia až 6 kg. Je vhodná pre všetky typy odevov: veľké, malé i jemné.
Zažite profesionálnu dezinfekčnú čistotu*. Vďaka jedinečnému programu I-Refresh dosiahnete ešte väčšieho hĺbkového vyčistenie bez použitia intenzívnych pracích cyklov.
* Zdroj: Laboratóriá VDE, Nemecko-test vykonaný na programoch Bavlna + I-Refresh na Staphylococcus aureus a Escherichia coli. Redukcia 99,91% Staphylococcus aureus a 99,94% Escherichia coli.
Nová aplikácia hOn od Haier je tu. Vďaka neustálym aktualizáciám vám poskytuje iba tie najlepšie funkcie vo svojej triede a výsledky šité na mieru. Ponúka vám jednoduchý výber z viac ako 60 špecializovaných cyklov pre každý typ látky. Získate prístup k praktickým tipom na ošetrenie škvŕn a ad hoc tipom na typ a množstvo pracieho prostriedku. Môžete si tiež vybrať ten správny okamih na začatie prania podľa predpovede počasia. S aplikáciou hOn môžete neustále sledovať účinnosť a spotrebu a dostávať návrhy, ako ich optimalizovať. Máte tiež prístup k plánovaniu údržby práčky so sušičkou, aby bola zachovaná jej spoľahlivosť a perfektný výkon aj v priebehu času. To všetko s možnosťou kedykoľvek spravovať a kontrolovať stav prania, a to aj mimo domova, a prijímať oznámenia o dokončení cyklu. Objavte všetky výhody, ktoré vám ukážu, že aplikácia hOn je vaším najväčším spojencom na získanie profesionálnych výsledkov.
Motory Direct Motion od Haier boli navrhnuté a vyrobené tak, aby vydržali. Pri prevádzke bez remeňa je motor priamo pripojený k bubnu, čo výrazne znižuje hluk a vibrácie, zvyšuje životnosť a znižuje spotrebu energie a vody. S medzinárodným patentom je najlepší vo svojej kategórii a vďaka priamemu ovládanie jeho pohybov je schopný simulovať aj to najjemnejšie ručné pranie. Pre túto vysoko kvalitnú konštrukciu ponúka spoločnosť Haier 11 ročnú záruku na všetky motory Direct Motion.
Aplikácia hon vám umožňuje usporiadať si šatník v aplikácii. Funkcia Washing-Lens dekóduje symboly pranie na vašom oblečení, vytvorí virtuálny šatník a poskytne najlepšie pranie pre každý odev.
Digitálne interné váhy váži vašu bielizeň a podľa toho automaticky upravujú spotrebu vody a dĺžku cyklu. To spolu s motorom Direct Motion, ktorý je ideálny aj pre ľahšie zaťaženie, zaručuje vynikajúce výsledky a minimálnu spotrebu energie. Ďalšie šikovné riešenie od spoločnosti Haier, ktoré skutočne prináša zmenu.
Názov výrobku / Obchodný kód
HWD80B14959S8U1
EAN kód
6921081593530
Kapacita bavlna (kg) pranie
8
Kapacita sušenia - bavlna (kg)
5
Maximálna rýchlosť odstreďovania (ot./min)
1400
Konektivita
Pokročilé diaľkové ovládanie a ďalší obsah
Aplikácia IoT
hOn
Motor
Direct Motion
Typ zástrčky
Schuko
Napätie (V)
220-240
Rýchloschnúci
Nie
Začať možnosťou oneskorenia
Áno (až o 24h)
Farba tela
Anthracite
Farba / Materiál dverí
Čierna
Farba / Materiál rukoväte
Čierna
Energy Efficiency Class EEIw
A
Energy Efficiency Class EEIwd
D
Spin-drying efficiency class
B
Weighted energy consumption [100 cycles W]
52
Weighted energy consumption [100 cycles WD]
47
Eco 40-60 Duration Full
238
Wash&Dry Duration Full
0
Hlučnosť pradenie Energy opatrené štítkom s označením EN 60704-3
72
Airborn acoustical noise emission class
A
Water consumption washing
44
Water consumption W+D
51
výška výrobku
0
Výška s vrchnou doskou (mm)
0
Produkt Šírka
60
Hĺbka
46
Výška produktu s obalom (mm)
890
Šírka zabaleného spotrebiča (mm)
653
Hĺbka zabaleného produktu (mm)
591
Hrubá hmotnosť (kg)
81
Čistá hmotnosť (kg)
75

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: