OZNAM: Z dôvodu pandémie COVID-19 môžu byť dodacie lehoty niektorých produktov oneskorené.

Automatická práčka so sušičkou Haier HWD120-B14979-S

Neohodnotené
Značka: Haier
€999
Dodanie do 5-7 dní
  • Trieda A
  • Funkcia pary
  • Bubon s kapacitou 12 kg
  • Vankúšikový bubon pre jemnú bielizeň
  • Motor Direct Motion

Detailné informácie

100% Zabezpečené platby
100% Zabezpečené platby
Platobné karty pod neustálou ochranou
Shoptet pay
Shoptet pay
100% ochrana Vašich platieb
Pomoc 24/7
Pomoc 24/7
Máte otázku? Pozrite si časť s otázkami a odpoveďami.
Nakupujte aj z mobilu
Nakupujte aj z mobilu
Responzívny web Vám umožní nákup kdekoľvek sa nachádzate.

Podrobný popis

Sušičky bielizne Haier I-Pro Series 7 (Series 979) boli navrhnuté predovšetkým preto, aby vám umožnili dosiahnuť profesionálne výsledky prania v pohodlí vášho domova. Vďaka rozsiahlemu zoznamu funkcií, ktoré zlepšujú výkon, bol tento rad tiež navrhnutý tak, aby znižoval hlučnosť a spotrebu energie, šetril čas a dokonca vám umožňoval doladiť trvanie vašich štartovacích cyklov. Z týchto dôvodov odporúčame Haier I-Pro Series 7 tým, ktorí hľadajú najlepšie výsledky za kratší čas bez akýchkoľvek kompromisov.
Bubon týchto práčok so sušičkou ťaží z povrchu navrhnutého tak, aby zabezpečil, že aj vaše najjemnejšie textílie zostanú v perfektnom stave, bez ohľadu na to, koľkokrát je vyperiete. Špeciálne vankúšiky znamenajú, že vaša bielizeň sa pri otáčaní bubna jemne pošmykne po povrchu, aby sa látka nikdy nezachytila a nepoškodila.
Motory Direct Motion sú motory bez pásu, ktoré sú priamo pripojené k bubnu, čo výrazne znižuje hluk a vibrácie práčky so sušičkou, predlžuje jej životnosť a zároveň znižuje spotrebu energie a vody.
Teraz už nemusíte hľadať stratené ponožky - pomocou praktického vnútorného osvetlenia bubna môžete bielizeň ľahko nakladať a vykladať.
Zažite profesionálnu dezinfekčnú čistotu*. Vďaka jedinečnému programu I-Refresh dosiahnete ešte väčšieho hĺbkového vyčistenie bez použitia intenzívnych pracích cyklov.
* Zdroj: Laboratóriá VDE, Nemecko-test vykonaný na programoch Bavlna + I-Refresh na Staphylococcus aureus a Escherichia coli. Redukcia 99,91% Staphylococcus aureus a 99,94% Escherichia coli.
Funkcia I-Refresh čistí vaše oblečenie vysoko efektívnym a inovatívnym spôsobom. Pomocou technológie mikropáry odstraňuje pachy a znižuje pokrčenie bielizne, bez toho aby prišlo do kontaktu s vodou a saponátom.
Táto práčka so sušičkou Haier používa na váženie bielizne digitálny vnútorný váhy. Predtým než program spustí, automaticky upraví spotrebu vody a dĺžku cyklu podľa množstva bielizne, ktoré periete. Práčka so sušičkou vypočítava optimálne nastavenie v závislosti od hmotnosti bielizne, zaisťuje tak vynikajúce výsledky a minimálnu spotrebu energie.
Táto šikovná funkcia rozptyľuje paru a prací prostriedok vnútri bubna, uvoľňuje vlákna vášho bielizeň a vylepšuje schopnosť odstraňovanie nečistôt a škvŕn. A to nie je všetko - vďaka pare je oveľa ľahšie tiež žehlenie vášho oblečenia. V niektorých prípadoch ani žehlenie nie je nutné, máte tak veľa voľného času na veci, ktoré máte radi.
Exkluzívny materiál vnútri spotrebiča chráni citlivé miesta práčky so sušičkou. Antibakteriálna ochrana ABT sa stará o prevencii proti plesniam a baktériám v ohrozených oblastiach, ako je tesnenie dvierok, pranie bielizne je zase o niečo hygienickejšie.
Praktický systém Smart Dual Spray je automatický systém čistenia vašej práčky so sušičkou, ktorý sa aktivuje na konci každého pracieho cyklu. Nielen, že zabezpečí hygienickejšie pranie bielizne, ale aj podporí dlhodobú životnosť práčky!
Táto práčka so sušičkou je pri použití samostatného pracieho cyklu bez sušenia v triede A. V súlade s novým energetickým štítkom a v porovnaní s triedou G znižuje spotrebu až o 51 %, čo šetrí energiu, peniaze a rešpektuje životné prostredie.
Táto šikovná funkcia rozptyľuje paru a prací prostriedok vnútri bubna, uvoľňuje vlákna vášho bielizeň a vylepšuje schopnosť odstraňovanie nečistôt a škvŕn. A to nie je všetko - vďaka pare je oveľa ľahšie tiež žehlenie vášho oblečenia. V niektorých prípadoch ani žehlenie nie je nutné, máte tak veľa voľného času na veci, ktoré máte radi.
Práčky so sušičkou s hmotnosťou 12 kg vám umožní prať viac bielizne súčasne, to ušetrí čas, ktorý môžete tráviť s tými, ktorých máte radi. Vďaka väčšiemu priestoru v bubne môžete znížiť množstvo pracích cyklov za rok až o 73 praní (v porovnaní so štandardnou 8 kg práčkou so sušičkou). Usporíte tak veľa energie a vody!
Názov výrobku / Obchodný kód
HWD120-B14979
EAN kód
6921081586679
Kapacita bavlna (kg) pranie
12
Kapacita sušenia - bavlna (kg)
8
Maximálna rýchlosť odstreďovania (ot./min)
1400
Motor
Direct Motion
Typ zástrčky
Schuko
Napätie (V)
220-240
Rýchloschnúci
Nie
Počet programov
14
Začať možnosťou oneskorenia
Áno (až o 24h)
parný
Áno
Farba tela
Biela
Energy Efficiency Class EEIw
A
Energy Efficiency Class EEIwd
E
Spin-drying efficiency class
A
Weighted energy consumption [100 cycles W]
54
Weighted energy consumption [100 cycles WD]
435
Eco 40-60 Duration Full
238
Wash&Dry Duration Full
580
Hlučnosť pradenie Energy opatrené štítkom s označením EN 60704-3
72
Airborn acoustical noise emission class
A
Water consumption washing
56
Water consumption W+D
100
výška výrobku
0
Výška s vrchnou doskou (mm)
0
Produkt Šírka
60
Hĺbka
60
Výška produktu s obalom (mm)
890
Šírka zabaleného spotrebiča (mm)
653
Hĺbka zabaleného produktu (mm)
714
Hrubá hmotnosť (kg)
90
Čistá hmotnosť (kg)
85

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: